Simply fashion s.r.o.Aktívna

IČO 54491380Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2022Michalovce

Finančný prehľad

7 430 €+124,3%
Tržby 2024
+89,1%
Priemerný ročný rast 2022–2024
02 tis.4 tis.6 tis.8 tis.202220232024

Finančné ukazovatele

2024
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
025 tis.50 tis.75 tis.202220232024
Prehľad účtovných závierok2022–2024
202220232024
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu5 0004 84615 743
Neobežný majetok spolu000
Spolu majetok5 0004 84615 743
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu21 43524 02766 117
Základné imanie5 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov0-21 435-24 181
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-21 435-2 746-31 193
Vlastné imanie spolu-16 435-19 181-50 374
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)2 0783 3127 430
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-21 435-2 746-31 041
EBITDA-19 973-2 746-31 041
Výsledok hospodárenia pred zdanením-21 435-2 746-31 193
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-21 435-2 746-31 193
Osobné náklady06 00337 065
Odpisy1 46200
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok6

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Simply fashion s.r.o.

Prehľad

Simply fashion s.r.o. (IČO 54491380) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Michalovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: skladovanie a uskladňovanie (SK NACE 5210).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2024 boli 7 430 €, čo je o 124 % viac ako rok predtým (3 312 €). Od roku 2022 do roku 2024 tržby rástli v priemere o 89,1 % ročne. Rok 2024 skončil stratou 31 193 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2024 boli 37 065 €.

Na čo upozorniť

Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2024 záporné (-50 374 €).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Simply fashion s.r.o. – IČO 54491380 — icoprofil.sk