šatara s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 1 043 € (17 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | — | 13 494 | 69 813 | 59 141 | 77 252 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 1 275 | 762 | 3 928 | 9 568 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 1 475 | 2 203 | 5 084 |
| Spolu majetok | 5 000 | 9 581 | 55 158 | 48 622 | 118 735 |
| Záväzky spolu | 0 | 3 306 | 47 843 | 37 379 | 98 967 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 6 275 | 7 315 | 11 243 | 19 768 |
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 1 043 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: šatara s. r. o.
Prehľad
šatara s. r. o. (IČO 54498627) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 77 252 €, čo je o 30,6 % viac ako rok predtým (59 141 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 78,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 568 € (12,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 203 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 118 735 € a vlastné imanie 19 768 € (miera samofinancovania 16,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.