D-Design s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 5 372 | 6 153 | 8 549 | 12 126 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 372 | 6 153 | 8 549 | 12 126 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 284 | 388 | 648 | 665 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 84 | 722 | 2 756 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 88 | 677 | 2 141 | 3 560 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 4 | 38 | 145 |
| Vlastné imanie spolu | 5 088 | 5 765 | 7 901 | 11 461 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 8 250 | 12 525 | 13 380 | 13 645 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 104 | 796 | 2 526 | 3 964 |
| EBITDA | 104 | 796 | 2 526 | 3 964 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 104 | 796 | 2 519 | 3 956 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 88 | 677 | 2 141 | 3 560 |
| Osobné náklady | 2 146 | 3 220 | 3 244 | 3 244 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: D-Design s. r. o.
Prehľad
D-Design s. r. o. (IČO 54498881) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Komárno. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 13 645 €, čo je o 2,0 % viac ako rok predtým (13 380 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 18,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 560 € (26,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 244 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 12 126 € a vlastné imanie 11 461 € (miera samofinancovania 94,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.