Kalaninová - reality Košice, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 11 001 | 23 115 | 23 780 | 32 984 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 11 001 | 23 115 | 23 780 | 32 984 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 2 964 | 9 241 | 8 764 | 15 414 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 2 885 | 8 430 | 9 516 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 3 037 | 5 837 | 1 142 | 2 554 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 152 | 444 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 8 037 | 13 874 | 15 016 | 17 570 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 17 120 | 15 850 | 3 290 | 9 040 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 601 | 7 025 | 1 586 | 3 086 |
| EBITDA | 3 601 | 7 025 | 1 586 | 3 086 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 601 | 6 914 | 1 482 | 2 894 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 037 | 5 837 | 1 142 | 2 554 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Kalaninová - reality Košice, s.r.o.
Prehľad
Kalaninová - reality Košice, s.r.o. (IČO 54543363) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Juh. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 9 040 €, čo je o 175 % viac ako rok predtým (3 290 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 19,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 554 € (28,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 32 984 € a vlastné imanie 17 570 € (miera samofinancovania 53,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.