2SPV2PF s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 2 299 879 | 2 390 243 | 2 665 883 | 2 891 088 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 000 | 2 299 879 | 2 390 243 | 2 665 883 | 2 891 088 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 0 | 2 297 791 | 2 390 706 | 2 675 417 | 2 951 031 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -2 912 | -5 463 | -14 534 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | -2 912 | -2 551 | -9 071 | -50 409 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 2 088 | -463 | -9 534 | -59 943 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 46 022 | 173 181 | 177 403 | 144 190 |
| EBITDA | — | 46 022 | 173 181 | 177 403 | 144 190 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | -2 912 | -2 551 | -7 151 | -49 449 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | -2 912 | -2 551 | -9 071 | -50 409 |
| Osobné náklady | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: 2SPV2PF s. r. o.
Prehľad
2SPV2PF s. r. o. (IČO 54554781) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 50 409 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 4 sledovaných rokoch.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-59 943 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.