Cassovia Energy s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 8 437 | 11 872 | 8 863 | 8 141 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 000 | 8 437 | 11 872 | 8 863 | 8 141 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 0 | 1 192 | 2 011 | 3 771 | 5 294 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 2 021 | 4 361 | -409 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 2 245 | 2 615 | -4 769 | -2 244 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 225 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 7 245 | 9 861 | 5 092 | 2 847 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 8 349 | 13 074 | 8 439 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 2 662 | 3 118 | -4 345 | -1 820 |
| EBITDA | — | 2 662 | 3 118 | -4 345 | -1 820 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 2 657 | 3 083 | -4 429 | -1 904 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 2 245 | 2 615 | -4 769 | -2 244 |
| Osobné náklady | — | 0 | 2 817 | 6 632 | 0 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Cassovia Energy s.r.o.
Prehľad
Cassovia Energy s.r.o. (IČO 54562988) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 2 244 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 8 141 € a vlastné imanie 2 847 € (miera samofinancovania 35,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.