J&M Investments s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 49 125 | 49 677 | 31 970 | 47 294 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 41 912 | 35 657 | 28 822 | 46 873 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 41 912 | 42 569 | 71 391 |
| Spolu majetok | 54 309 | 85 163 | 76 391 | 124 356 |
| Záväzky spolu | 7 397 | 2 594 | 0 | 1 092 |
| Vlastné imanie spolu | 46 912 | 82 569 | 76 391 | 123 264 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 35 000 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: J&M Investments s. r. o.
Prehľad
J&M Investments s. r. o. (IČO 54567572) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné poštové služby a služby kuriérov (SK NACE 5320).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 47 294 €, čo je o 47,9 % viac ako rok predtým (31 970 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 1,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 46 873 € (99,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 124 356 € a vlastné imanie 123 264 € (miera samofinancovania 99,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.