aiRK s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 1 093 | 4 859 | 7 639 | 15 198 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 1 093 | 4 859 | 7 639 | 15 198 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 929 | 0 | 539 | 1 104 |
| Základné imanie | 0 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 148 | -158 | 1 860 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 164 | -305 | 2 242 | 6 993 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 16 | 16 | 241 |
| Vlastné imanie spolu | 164 | 4 859 | 7 100 | 14 094 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 28 952 | 1 555 | 21 344 | 26 817 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 578 | -177 | 2 743 | 8 042 |
| EBITDA | 578 | -177 | 2 743 | 8 042 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 507 | -305 | 2 638 | 7 936 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 164 | -305 | 2 242 | 6 993 |
| Osobné náklady | 10 045 | 0 | 2 429 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: aiRK s.r.o.
Prehľad
aiRK s.r.o. (IČO 54603366) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Prievidza. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: osobná letecká doprava (SK NACE 5110). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 26 817 €, čo je o 25,6 % viac ako rok predtým (21 344 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 2,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 993 € (26,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 15 198 € a vlastné imanie 14 094 € (miera samofinancovania 92,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.