Konténerház s. r. o.Aktívna

IČO 54605067Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2022Mužla

Finančný prehľad

61 586 €+203,0%
Tržby 2023
+203,0%
Priemerný ročný rast 2022–2023
020 tis.40 tis.60 tis.80 tis.20222023

Finančné ukazovatele

2023
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.20222023
Prehľad účtovných závierok2022–2023
20222023
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu15 67883 033
Neobežný majetok spolu00
Spolu majetok15 67883 033
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu1 60251 412
Základné imanie5 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov09 076
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)9 0767 599
Fondy a ostatné vlastné imanie—9 946
Vlastné imanie spolu14 07631 621
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)20 32761 586
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti9 8199 613
EBITDA9 8199 613
Výsledok hospodárenia pred zdanením10 6789 619
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie9 0767 599
Osobné náklady00
Odpisy00
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok6

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Konténerház s. r. o.

Prehľad

Konténerház s. r. o. (IČO 54605067) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Mužla. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2023 boli 61 586 €, čo je o 203 % viac ako rok predtým (20 327 €). Zisk po zdanení za rok 2023 bol 7 599 € (12,3 % z tržieb). Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 83 033 € a vlastné imanie 31 621 € (miera samofinancovania 38,1 %).

Na čo upozorniť

Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Konténerház s. r. o. – IČO 54605067 — icoprofil.sk