ShurnoldMJBajt s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2023
| 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 46 771 | 38 639 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 13 854 |
| Spolu majetok | 5 000 | 46 771 | 52 493 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 0 | 60 394 | 85 244 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -18 623 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | -18 623 | -19 128 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | -13 623 | -32 751 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | — | 162 251 | 279 951 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | -14 589 | -12 686 |
| EBITDA | — | -14 589 | -9 040 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | -18 623 | -19 128 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | -18 623 | -19 128 |
| Osobné náklady | — | 38 967 | 70 470 |
| Odpisy | — | 0 | 3 646 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ShurnoldMJBajt s. r. o.
Prehľad
ShurnoldMJBajt s. r. o. (IČO 54610893) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 279 951 €, čo je o 72,5 % viac ako rok predtým (162 251 €). Rok 2023 skončil stratou 19 128 €. Osobné náklady za rok 2023 boli 70 470 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2023 záporné (-32 751 €). Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.