kloski s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 30 472 | 20 333 | 16 798 | 49 128 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 30 472 | 20 333 | 16 798 | 49 128 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 4 501 | 1 626 | -4 299 | 2 927 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 5 972 | 6 707 | 16 097 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 20 971 | 7 735 | 9 390 | 25 104 |
| Vlastné imanie spolu | 25 971 | 18 707 | 21 097 | 46 201 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 25 020 | 13 038 | 15 265 | 28 163 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 24 672 | 9 100 | 10 876 | 26 779 |
| EBITDA | 24 672 | 9 100 | 10 876 | 26 779 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 24 672 | 9 100 | 11 096 | 27 914 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 20 971 | 7 735 | 9 390 | 25 104 |
| Osobné náklady | 0 | 2 334 | 2 193 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 14 999 | 7 000 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: kloski s. r. o.
Prehľad
kloski s. r. o. (IČO 54613621) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové programovanie (SK NACE 6210).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 28 163 €, čo je o 84,5 % viac ako rok predtým (15 265 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 4,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 25 104 € (89,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 49 128 € a vlastné imanie 46 201 € (miera samofinancovania 94,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.