ExtraTech s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 13 148 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 24 565 | 26 989 | 11 283 | 36 039 |
| Neobežný majetok spolu | 22 171 | 19 383 | 12 637 | 7 359 |
| Spolu majetok | 46 736 | 46 372 | 23 920 | 43 398 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 15 342 | 14 063 | 5 272 | 10 198 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 26 394 | 26 809 | 13 148 | 27 700 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 31 394 | 32 309 | 18 648 | 33 200 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 37 983 | 59 920 | 36 094 | 47 568 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 31 431 | 34 535 | 16 046 | 31 462 |
| EBITDA | 32 909 | 40 656 | 22 791 | 38 458 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 31 169 | 34 003 | 15 676 | 30 841 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 26 394 | 26 809 | 13 148 | 27 700 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 1 478 | 6 121 | 6 745 | 6 996 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 25 894 | 26 809 | 13 148 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ExtraTech s.r.o.
Prehľad
ExtraTech s.r.o. (IČO 54619955) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Most pri Bratislave. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 47 568 €, čo je o 31,8 % viac ako rok predtým (36 094 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 27 700 € (58,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 43 398 € a vlastné imanie 33 200 € (miera samofinancovania 76,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.