Zenergy s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 4 295 | 81 151 | 85 449 | 117 464 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 194 | 19 508 | -37 925 | -127 322 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 3 193 | 22 701 | -59 659 |
| Spolu majetok | 9 112 | 241 662 | 181 790 | 390 792 |
| Záväzky spolu | 918 | 23 961 | 166 764 | 178 773 |
| Vlastné imanie spolu | 8 194 | 217 701 | 15 026 | 212 019 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Zenergy s.r.o.
Prehľad
Zenergy s.r.o. (IČO 54620236) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a lízing ostatných strojov, zariadení a iného hmotného majetku i. n. (SK NACE 7739). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 117 464 €, čo je o 37,5 % viac ako rok predtým (85 449 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 201 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Rok 2025 skončil stratou 127 322 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 995 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 390 792 € a vlastné imanie 212 019 € (miera samofinancovania 54,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.