Patrri s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 5 925 | 12 675 | 15 306 | 17 996 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 000 | 5 925 | 12 675 | 15 306 | 17 996 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 0 | 195 | 1 281 | 902 | 509 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 694 | 6 074 | 8 933 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 730 | 5 664 | 3 010 | 3 084 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 36 | 320 | 470 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 5 730 | 11 394 | 14 404 | 17 487 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 10 507 | 48 050 | 30 805 | 5 827 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 859 | 6 687 | 3 637 | 3 535 |
| EBITDA | — | 859 | 6 687 | 3 637 | 3 535 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 859 | 6 663 | 3 541 | 3 427 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 730 | 5 664 | 3 010 | 3 084 |
| Osobné náklady | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Patrri s. r. o.
Prehľad
Patrri s. r. o. (IČO 54623871) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Rohožník. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 5 827 €, čo je o 81,1 % menej ako rok predtým (30 805 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 17,8 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 084 € (52,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 17 996 € a vlastné imanie 17 487 € (miera samofinancovania 97,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.