TD Servis s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 10 000 € (1 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 230 482 | 2 976 538 | 3 413 195 | 3 722 991 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 172 869 | 562 653 | 689 705 | 682 207 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 144 225 | 668 746 | 1 313 966 |
| Spolu majetok | 766 123 | 1 366 358 | 1 758 066 | 2 427 914 |
| Záväzky spolu | 593 254 | 650 675 | 362 839 | 360 480 |
| Vlastné imanie spolu | 172 869 | 715 522 | 1 395 227 | 2 067 434 |
| Vypočítané dividendy | — | 20 000 | 10 000 | 10 000 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: TD Servis s.r.o.
Prehľad
TD Servis s.r.o. (IČO 54626561) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Prievidza. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 722 991 €, čo je o 9,1 % viac ako rok predtým (3 413 195 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 44,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 682 207 € (18,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 156 220 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 427 914 € a vlastné imanie 2 067 434 € (miera samofinancovania 85,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.