upgrade labs s. r. o.Aktívna

IČO 54628318Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2022Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Finančný prehľad

33 780 €-6,6%
Tržby 2025
010 tis.20 tis.30 tis.40 tis.2022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
05 tis.10 tis.15 tis.2022202320242025
Prehľad účtovných závierok2022–2025
2022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu5 0007 69910 21010 428
Neobežný majetok spolu0000
Spolu majetok5 0007 69910 21010 428
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu02 2262 1411 859
Základné imanie5 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov004732 569
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)04732 596500
Fondy a ostatné vlastné imanie———500
Vlastné imanie spolu5 0005 4738 0698 569
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)010 61936 15233 780
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti01 0163 3581 003
EBITDA01 0163 3581 003
Výsledok hospodárenia pred zdanením09753 261901
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie04732 596500
Osobné náklady0000
Odpisy0000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok8

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: upgrade labs s. r. o.

Prehľad

upgrade labs s. r. o. (IČO 54628318) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941).

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 33 780 €, čo je o 6,6 % menej ako rok predtým (36 152 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 500 € (1,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 10 428 € a vlastné imanie 8 569 € (miera samofinancovania 82,2 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

upgrade labs s. r. o. – IČO 54628318 — icoprofil.sk