GT - Space s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 50 302 | 13 739 | 11 383 | 10 743 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 000 | 50 302 | 13 739 | 11 383 | 10 743 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 0 | 39 951 | 2 888 | 340 | 340 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 5 351 | 5 851 | 6 043 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 5 351 | 500 | 192 | -640 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 10 351 | 10 851 | 11 043 | 10 403 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 45 302 | 8 723 | 700 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 6 295 | 598 | 616 | -216 |
| EBITDA | — | 6 295 | 598 | 616 | -216 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 6 295 | 588 | 532 | -300 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 5 351 | 500 | 192 | -640 |
| Osobné náklady | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: GT - Space s. r. o.
Prehľad
GT - Space s. r. o. (IČO 54633711) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: generálne čistenie budov (SK NACE 8121).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 640 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 10 743 € a vlastné imanie 10 403 € (miera samofinancovania 96,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.