Victory solutions, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 22 538 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | — | 23 623 | 48 019 | 61 229 | 40 810 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 19 709 | 26 352 | 22 538 | 6 762 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 150 | 28 211 | 40 058 | 47 907 | 20 774 |
| Záväzky spolu | 150 | 3 502 | 8 206 | 19 869 | 8 512 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 24 709 | 31 852 | 28 038 | 12 262 |
| Vypočítané dividendy | — | — | 19 209 | 26 352 | 22 538 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Victory solutions, s. r. o.
Prehľad
Victory solutions, s. r. o. (IČO 54634661) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Raková. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 40 810 €, čo je o 33,3 % menej ako rok predtým (61 229 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 20,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 762 € (16,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 082 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 20 774 € a vlastné imanie 12 262 € (miera samofinancovania 59,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.