Hotel pod Zámkom Bojnice s.r.o.Aktívna

IČO 54636418Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2022Nitra

Finančný prehľad

1 793 008 €+17,7%
Tržby 2025
+36,1%
Priemerný ročný rast 2022–2025
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2 mil.2022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0200 tis.400 tis.600 tis.2022202320242025
Prehľad účtovných závierok2022–2025
2022202320242025
Tržby (čistý obrat)711 8131 361 1611 523 4521 793 008
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie98 99862 74659 36766 347
Výsledok hospodárenia minulých rokov098 498161 244220 611
Spolu majetok165 625352 859401 372437 345
Záväzky spolu61 627184 575175 261144 887
Vlastné imanie spolu103 998166 744226 111292 458
Vypočítané dividendy—000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok12

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Hotel pod Zámkom Bojnice s.r.o.

Prehľad

Hotel pod Zámkom Bojnice s.r.o. (IČO 54636418) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: hotelové a podobné ubytovanie (SK NACE 5510). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 1 793 008 €, čo je o 17,7 % viac ako rok predtým (1 523 452 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 36,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 66 347 € (3,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 534 266 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 437 345 € a vlastné imanie 292 458 € (miera samofinancovania 66,9 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Hotel pod Zámkom Bojnice s.r.o. – IČO 54636418 — icoprofil.sk