VeRid s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 6 455 € (59 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 22 719 | 26 432 | 24 819 | 20 276 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 22 719 | 26 432 | 24 819 | 20 276 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 4 106 | 7 979 | 8 343 | 7 131 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 5 | 5 | 4 521 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 13 613 | 12 948 | 10 971 | 3 124 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 18 613 | 18 453 | 16 476 | 13 145 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 48 113 | 98 535 | 108 264 | 78 591 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 16 427 | 17 356 | 15 103 | 5 517 |
| EBITDA | 16 427 | 17 356 | 17 642 | 5 517 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 16 128 | 16 516 | 13 935 | 4 084 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 13 613 | 12 948 | 10 971 | 3 124 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 2 539 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 13 108 | 12 948 | 6 455 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: VeRid s. r. o.
Prehľad
VeRid s. r. o. (IČO 54642931) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Ťahanovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba bižutérie a podobných predmetov (SK NACE 3213).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 78 591 €, čo je o 27,4 % menej ako rok predtým (108 264 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 17,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 124 € (4,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 20 276 € a vlastné imanie 13 145 € (miera samofinancovania 64,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.