MŠ - IT Solutions s. r. o.Aktívna

IČO 54649854Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2022Nováky

Finančný prehľad

49 200 €+12,6%
Tržby 2025
+32,4%
Priemerný ročný rast 2022–2025
020 tis.40 tis.60 tis.2022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
20250 €
20243 530 €
20230 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.2022202320242025
Prehľad účtovných závierok2022–2025
2022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu5 7509 0419 98037 611
Neobežný majetok spolu0000
Spolu majetok5 7509 0419 98037 611
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu11351174721 872
Základné imanie5 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov063704 233
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)6372 8934 2336 506
Vlastné imanie spolu5 6378 5309 23315 739
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)21 20046 68043 68049 200
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti7503 4044 9807 229
EBITDA7503 4044 9807 229
Výsledok hospodárenia pred zdanením7503 4044 9807 229
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie6372 8934 2336 506
Osobné náklady011 34600
Odpisy0000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—03 5300

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok14

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: MŠ - IT Solutions s. r. o.

Prehľad

MŠ - IT Solutions s. r. o. (IČO 54649854) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Nováky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 49 200 €, čo je o 12,6 % viac ako rok predtým (43 680 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 32,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 506 € (13,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 37 611 € a vlastné imanie 15 739 € (miera samofinancovania 41,8 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

MŠ - IT Solutions s. r. o. – IČO 54649854 — icoprofil.sk