EnergyInstal s. r. o.Aktívna

IČO 54659647Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2022Okrúhle

Finančný prehľad

17 212 €+298,4%
Tržby 2025
+274,0%
Priemerný ročný rast 2022–2025
05 tis.10 tis.15 tis.20 tis.2022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
05 tis.10 tis.15 tis.2022202320242025
Prehľad účtovných závierok2022–2025
2022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu5 203254 18510 690
Neobežný majetok spolu0000
Spolu majetok5 203254 18510 690
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu6 829124330773
Základné imanie5 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov0-6 625-5 175-1 221
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-6 6261 5263 9546 062
Fondy a ostatné vlastné imanie——7676
Vlastné imanie spolu-1 626-993 8559 917
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)3299 4384 32017 212
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-7 3092 0744 3206 505
EBITDA-7 3092 0744 3206 505
Výsledok hospodárenia pred zdanením-6 6261 6504 2846 504
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-6 6261 5263 9546 062
Osobné náklady0000
Odpisy0000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok8

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Zhrnutie: EnergyInstal s. r. o.

Prehľad

EnergyInstal s. r. o. (IČO 54659647) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Okrúhle. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 17 212 €, čo je o 298 % viac ako rok predtým (4 320 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 274 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 062 € (35,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 10 690 € a vlastné imanie 9 917 € (miera samofinancovania 92,8 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

EnergyInstal s. r. o. – IČO 54659647 — icoprofil.sk