KRAFTLER, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 5 957 | 122 894 | 168 271 | 263 340 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 172 954 | 224 440 | 224 965 |
| Spolu majetok | 5 957 | 295 855 | 394 465 | 489 422 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 1 012 | 256 204 | 499 324 | 735 887 |
| Základné imanie | 5 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -55 | 28 651 | -115 859 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -55 | 29 706 | -144 510 | -141 739 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 1 000 | 1 000 |
| Vlastné imanie spolu | 4 945 | 39 651 | -104 859 | -246 598 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 243 317 | 133 940 | 526 019 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 | 48 120 | -120 154 | -105 123 |
| EBITDA | -1 | 48 423 | -111 902 | -95 188 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -55 | 38 318 | -143 550 | -137 899 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -55 | 29 706 | -144 510 | -141 739 |
| Osobné náklady | 0 | 18 642 | 69 689 | 135 788 |
| Odpisy | 0 | 303 | 8 252 | 9 935 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: KRAFTLER, s. r. o.
Prehľad
KRAFTLER, s. r. o. (IČO 54659825) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Pečovská Nová Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu (SK NACE 1628). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 10 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 526 019 €, čo je o 293 % viac ako rok predtým (133 940 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Rok 2025 skončil stratou 141 739 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 135 788 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-246 598 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.