OFFLANDIA s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 24 247 | 16 595 | 30 646 | 23 563 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 24 247 | 16 595 | 30 646 | 23 563 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 19 255 | 15 284 | 27 179 | 31 745 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -8 | -3 690 | -1 533 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -8 | -3 681 | 2 157 | -11 649 |
| Vlastné imanie spolu | 4 992 | 1 311 | 3 467 | -8 182 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 19 551 | 52 653 | 26 314 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 224 | -3 407 | 3 794 | -9 969 |
| EBITDA | 224 | -3 407 | 3 794 | -9 969 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 76 | -3 681 | 3 117 | -11 309 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -8 | -3 681 | 2 157 | -11 649 |
| Osobné náklady | 537 | 7 466 | 40 423 | 30 076 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok10
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: OFFLANDIA s. r. o.
Prehľad
OFFLANDIA s. r. o. (IČO 54669316) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: denná starostlivosť o deti (SK NACE 8891). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 26 314 €, čo je o 50,0 % menej ako rok predtým (52 653 €). Rok 2025 skončil stratou 11 649 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 30 076 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-8 182 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.