MHK ATRAM s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 4 475 | 3 033 | 5 236 | 7 321 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 4 475 | 3 033 | 5 236 | 7 321 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 1 360 | 184 | 1 282 | 2 030 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -1 885 | -2 151 | -1 046 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 885 | -266 | 1 105 | 1 337 |
| Vlastné imanie spolu | 3 115 | 2 849 | 3 954 | 5 291 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 12 145 | 5 263 | 3 387 | 45 648 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 885 | -182 | 1 445 | 1 761 |
| EBITDA | -1 885 | -182 | 1 445 | 1 761 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 885 | -266 | 1 445 | 1 677 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 885 | -266 | 1 105 | 1 337 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MHK ATRAM s.r.o.
Prehľad
MHK ATRAM s.r.o. (IČO 54676177) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 45 648 €, čo je o 1 248 % viac ako rok predtým (3 387 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 55,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 337 € (2,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 7 321 € a vlastné imanie 5 291 € (miera samofinancovania 72,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.