Marián Ďuračka ELM s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 8 527 | 29 313 | 12 077 | 9 246 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 8 527 | 29 313 | 12 077 | 9 246 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 6 552 | 14 891 | 1 631 | 340 |
| Základné imanie | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 1 975 | 11 986 | 9 644 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 975 | 12 447 | -2 002 | -1 200 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 462 | 462 |
| Vlastné imanie spolu | 1 975 | 14 422 | 10 446 | 8 906 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 39 735 | 151 569 | 11 272 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 324 | 15 804 | -1 906 | -764 |
| EBITDA | 2 324 | 15 804 | -1 906 | -764 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 324 | 15 756 | -2 002 | -860 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 975 | 12 447 | -2 002 | -1 200 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 1 974 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Marián Ďuračka ELM s. r. o.
Prehľad
Marián Ďuračka ELM s. r. o. (IČO 54685672) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Báb. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: elektrická inštalácia (SK NACE 4321).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 1 200 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 9 246 € a vlastné imanie 8 906 € (miera samofinancovania 96,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.