FC Baník Prievidza s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 58 005 | 22 132 | 32 875 | 47 560 |
| Neobežný majetok spolu | 20 617 | 15 119 | 498 821 | 452 523 |
| Spolu majetok | 78 622 | 37 251 | 533 511 | 501 879 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 616 315 | 585 878 | 555 167 | 512 271 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -542 693 | -23 628 | -26 667 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -542 693 | -10 934 | -3 028 | 4 444 |
| Vlastné imanie spolu | -537 693 | -548 627 | -21 656 | -17 223 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 85 297 | 97 986 | 127 595 | 303 116 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -542 533 | -9 703 | -1 275 | 7 294 |
| EBITDA | -541 158 | -4 205 | 45 023 | 53 592 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -542 693 | -10 934 | -2 047 | 6 605 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -542 693 | -10 934 | -3 028 | 4 444 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 2 252 |
| Odpisy | 1 375 | 5 498 | 46 298 | 46 298 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: FC Baník Prievidza s.r.o.
Prehľad
FC Baník Prievidza s.r.o. (IČO 54686440) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Prievidza. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Dozorná rada má 9 členov. Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 303 116 €, čo je o 138 % viac ako rok predtým (127 595 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 52,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 444 € (1,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 252 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-17 223 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.