MADIC LINE, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 3 262 | 8 209 | 8 023 | 11 802 |
| Neobežný majetok spolu | 12 658 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 15 920 | 8 209 | 8 023 | 11 802 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 10 960 | 9 218 | 11 783 | 17 011 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -40 | -6 009 | -8 760 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -40 | -5 969 | -2 751 | -1 449 |
| Vlastné imanie spolu | 4 960 | -1 009 | -3 760 | -5 209 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 35 335 | 73 532 | 32 133 | 4 115 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 80 | -5 058 | -2 323 | -1 109 |
| EBITDA | 1 176 | -3 587 | -2 323 | -1 109 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -40 | -5 731 | -2 411 | -1 109 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -40 | -5 969 | -2 751 | -1 449 |
| Osobné náklady | 1 747 | 6 769 | 554 | 0 |
| Odpisy | 1 096 | 1 471 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MADIC LINE, s. r. o.
Prehľad
MADIC LINE, s. r. o. (IČO 54686831) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Žarnovica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba celulózy (SK NACE 1711).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 4 115 €, čo je o 87,2 % menej ako rok predtým (32 133 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 51,2 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2022–2025). Rok 2025 skončil stratou 1 449 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 4 sledovaných rokoch.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-5 209 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.