dáždnik s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 30 629 | 13 740 | 680 | 48 846 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 20 180 | 13 807 | 7 435 |
| Spolu majetok | 30 629 | 33 920 | 14 487 | 56 281 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 13 417 | 19 711 | 11 024 | 47 258 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 8 728 | -2 037 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 12 212 | 8 709 | -10 765 | 5 560 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 17 212 | 14 209 | 3 463 | 9 023 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 34 809 | 42 444 | 2 064 | 23 405 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 14 381 | 10 747 | -10 269 | 9 059 |
| EBITDA | 14 381 | 16 057 | -3 896 | 15 432 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 14 368 | 10 708 | -10 425 | 5 900 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 12 212 | 8 709 | -10 765 | 5 560 |
| Osobné náklady | 906 | 3 567 | 2 759 | 1 677 |
| Odpisy | 0 | 5 310 | 6 373 | 6 373 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 11 712 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: dáždnik s.r.o.
Prehľad
dáždnik s.r.o. (IČO 54690030) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Pezinok. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 23 405 €, čo je o 1 034 % viac ako rok predtým (2 064 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 12,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 560 € (23,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 677 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 56 281 € a vlastné imanie 9 023 € (miera samofinancovania 16,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.