Golden12 s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 5 629 | 13 953 | 36 794 | 52 131 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 4 062 | 2 812 |
| Spolu majetok | 5 000 | 5 629 | 13 953 | 40 856 | 54 943 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 0 | 196 | 1 548 | 19 380 | 27 656 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 433 | 510 | 16 476 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 433 | 6 972 | 15 966 | 5 811 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 5 433 | 12 405 | 21 476 | 27 287 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 6 160 | 21 840 | 42 020 | 30 870 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 530 | 8 278 | 18 784 | 6 457 |
| EBITDA | — | 530 | 8 278 | 19 722 | 7 707 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 510 | 8 202 | 18 784 | 6 457 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 433 | 6 972 | 15 966 | 5 811 |
| Osobné náklady | — | 470 | 3 813 | 4 405 | 4 568 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 938 | 1 250 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 6 895 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Golden12 s. r. o.
Prehľad
Golden12 s. r. o. (IČO 54705428) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Šurany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 30 870 €, čo je o 26,5 % menej ako rok predtým (42 020 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 71,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 811 € (18,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 568 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 54 943 € a vlastné imanie 27 287 € (miera samofinancovania 49,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.