Precision360 s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 7 101 | 6 669 | 6 749 | 10 764 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 4 733 | 3 933 | 3 133 |
| Spolu majetok | 7 101 | 11 402 | 10 682 | 13 897 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 589 | 4 792 | 3 672 | 3 564 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 1 512 | 1 110 | 1 510 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 512 | 98 | 400 | 3 323 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 6 512 | 6 610 | 7 010 | 10 333 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 33 679 | 42 880 | 36 925 | 44 283 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 782 | 320 | 829 | 3 754 |
| EBITDA | 1 782 | 387 | 1 629 | 4 554 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 781 | 279 | 740 | 3 663 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 512 | 98 | 400 | 3 323 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 67 | 800 | 800 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Precision360 s.r.o.
Prehľad
Precision360 s.r.o. (IČO 54706611) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 44 283 €, čo je o 19,9 % viac ako rok predtým (36 925 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 323 € (7,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 13 897 € a vlastné imanie 10 333 € (miera samofinancovania 74,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.