JEKA GROUP s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 7 799 | 6 795 | 11 675 | 11 264 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 31 147 |
| Spolu majetok | 7 799 | 6 795 | 11 675 | 42 411 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 2 142 | 861 | 2 248 | 29 711 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 657 | 934 | 4 428 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 657 | 277 | 3 493 | 3 272 |
| Vlastné imanie spolu | 5 657 | 5 934 | 9 427 | 12 700 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 4 888 | 18 235 | 79 764 | 48 594 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 815 | 640 | 4 731 | 4 686 |
| EBITDA | 815 | 640 | 4 731 | 8 040 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 773 | 343 | 4 453 | 3 635 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 657 | 277 | 3 493 | 3 272 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 3 354 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: JEKA GROUP s.r.o.
Prehľad
JEKA GROUP s.r.o. (IČO 54716454) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Kostoľany nad Hornádom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 48 594 €, čo je o 39,1 % menej ako rok predtým (79 764 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 115 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 272 € (6,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 42 411 € a vlastné imanie 12 700 € (miera samofinancovania 29,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.