OZVUČÍME s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 7 840 | 37 085 | 34 845 | 14 217 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 52 814 | 37 458 | 79 128 |
| Spolu majetok | 7 840 | 89 899 | 72 303 | 93 345 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 426 | 79 902 | 72 246 | 88 845 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 2 414 | 6 328 | -4 945 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 414 | 2 583 | -11 271 | 4 445 |
| Vlastné imanie spolu | 7 414 | 9 997 | 57 | 4 500 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 47 840 | 98 169 | 177 190 | 156 541 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 840 | 3 311 | -10 213 | 5 744 |
| EBITDA | 2 840 | 11 925 | 5 143 | 77 421 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 840 | 3 270 | -10 311 | 5 626 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 414 | 2 583 | -11 271 | 4 445 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 8 614 | 15 356 | 71 677 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: OZVUČÍME s. r. o.
Prehľad
OZVUČÍME s. r. o. (IČO 54731275) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Dudince. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné podporné činnosti súvisiace s umeleckou a scénickou tvorbou (SK NACE 9039).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 156 541 €, čo je o 11,7 % menej ako rok predtým (177 190 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 48,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 445 € (2,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 93 345 € a vlastné imanie 4 500 € (miera samofinancovania 4,8 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.