Advokátska kancelária Martišková & partners, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 150 | 14 824 | 17 995 | 8 256 | 9 731 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 13 576 | 10 035 | 6 493 |
| Spolu majetok | 150 | 14 824 | 31 571 | 18 291 | 16 224 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 150 | 8 588 | 25 913 | 14 543 | 12 393 |
| Základné imanie | 0 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 1 236 | 658 | -1 252 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 1 236 | -578 | -1 910 | 83 |
| Vlastné imanie spolu | 0 | 6 236 | 5 658 | 3 748 | 3 831 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 62 155 | 99 405 | 113 055 | 126 005 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 1 565 | -578 | -940 | 1 043 |
| EBITDA | — | 1 565 | 12 | 2 602 | 4 585 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 1 565 | -578 | -950 | 1 043 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 1 236 | -578 | -1 910 | 83 |
| Osobné náklady | — | 47 429 | 66 808 | 80 725 | 94 575 |
| Odpisy | — | 0 | 590 | 3 542 | 3 542 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
- Advokátska kancelária RK iuris s.r.o.
- 4LEGAL, s.r.o.
- PALUCHOVA TAX LAW s. r. o.
- Súkromná obchodná agentúra. s.r.o.
- Advokátska kancelária JUDr. Ivana Remšíková, s.r.o.
- AK Antol, s.r.o.
- JUDr. Tomáš Bardelčík, PhD., s.r.o.
- ADVOKÁT MADŽO s. r. o.
- Advokátska kancelária Monika Gajdošová s.r.o.
- ATRIA LEGAL s. r. o.
Zhrnutie: Advokátska kancelária Martišková & partners, s.r.o.
Prehľad
Advokátska kancelária Martišková & partners, s.r.o. (IČO 54736544) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Pezinok. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: právne činnosti (SK NACE 6910). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 126 005 €, čo je o 11,5 % viac ako rok predtým (113 055 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 26,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 83 € (0,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 94 575 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 16 224 € a vlastné imanie 3 831 € (miera samofinancovania 23,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.