TWS Construct s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 18 256 € (86 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 163 | 26 254 | 28 485 | 42 310 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 163 | 26 254 | 28 485 | 42 310 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 400 | 20 113 | 7 275 | 14 117 |
| Základné imanie | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -237 | 6 141 | 2 954 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -237 | 6 378 | 15 069 | 25 239 |
| Vlastné imanie spolu | -237 | 6 141 | 21 210 | 28 193 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 47 362 | 37 928 | 47 520 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -237 | 6 378 | 18 908 | 28 156 |
| EBITDA | -237 | 6 378 | 18 908 | 28 156 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -237 | 6 378 | 18 812 | 28 060 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -237 | 6 378 | 15 069 | 25 239 |
| Osobné náklady | 0 | 32 506 | 16 848 | 18 118 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 18 256 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TWS Construct s. r. o.
Prehľad
TWS Construct s. r. o. (IČO 54738393) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Trnava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výskum a experimentálny vývoj v oblasti prírodných a technických vied (SK NACE 7210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 47 520 €, čo je o 25,3 % viac ako rok predtým (37 928 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 25 239 € (53,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 18 118 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 42 310 € a vlastné imanie 28 193 € (miera samofinancovania 66,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.