EIM.SK s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 28 545 | 57 168 | 63 091 | 108 850 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 22 531 | 19 647 | 13 931 |
| Spolu majetok | 28 545 | 79 699 | 82 738 | 122 781 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 3 974 | 45 313 | 7 192 | 2 328 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 2 751 | 28 886 | 70 047 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 19 571 | 26 135 | 41 160 | 44 906 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 24 571 | 34 386 | 75 546 | 120 453 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 23 565 | 74 953 | 93 212 | 94 924 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 23 045 | 33 152 | 52 206 | 50 020 |
| EBITDA | 23 045 | 36 371 | 59 206 | 57 524 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 23 025 | 33 083 | 52 152 | 50 022 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 19 571 | 26 135 | 41 160 | 44 906 |
| Osobné náklady | 315 | 3 783 | 3 811 | 3 811 |
| Odpisy | 0 | 3 219 | 7 000 | 7 504 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 16 320 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: EIM.SK s. r. o.
Prehľad
EIM.SK s. r. o. (IČO 54739225) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 94 924 €, čo je o 1,8 % viac ako rok predtým (93 212 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 59,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 44 906 € (47,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 811 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 122 781 € a vlastné imanie 120 453 € (miera samofinancovania 98,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.