Kaderníctvo TEAM s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 2 132 | 332 | 72 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 000 | 2 132 | 332 | 72 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 0 | 721 | 7 954 | 16 696 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -3 589 | -12 622 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 0 | -3 589 | -9 033 | -9 002 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 1 411 | -7 622 | -16 624 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 2 030 | 2 390 | 3 661 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | -3 564 | -8 573 | -8 526 |
| EBITDA | 0 | -3 564 | -8 573 | -8 526 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 0 | -3 589 | -8 693 | -8 662 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 0 | -3 589 | -9 033 | -9 002 |
| Osobné náklady | 0 | 2 694 | 6 571 | 6 885 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Kaderníctvo TEAM s.r.o.
Prehľad
Kaderníctvo TEAM s.r.o. (IČO 54768292) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Senica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: kadernícke a holičské služby (SK NACE 9621). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 661 €, čo je o 53,2 % viac ako rok predtým (2 390 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Rok 2025 skončil stratou 9 002 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 885 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-16 624 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.