LB Holding s. r. o.Aktívna

IČO 54769108Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2022Prešov

Finančný prehľad

247 012 €-9,9%
Tržby 2025
+136,4%
Priemerný ročný rast 2022–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.2022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

Vlastné imanie sa znížilo o 17 400 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.

História
dividendy iné zníženie vlastného imania
20250 €+17 400 € iné
20240 €
20230 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.2022202320242025
Prehľad účtovných závierok2022–2025
2022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu64 50243 22352 32975 800
Neobežný majetok spolu3 32762 129110 73397 219
Spolu majetok67 829105 352163 062173 019
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu67 789133 73396 468115 446
Základné imanie5 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov0-4 960-33 381-12 026
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-4 960-28 42121 3558 379
Fondy a ostatné vlastné imanie——73 62056 220
Vlastné imanie spolu40-28 38166 59457 573
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)18 701168 837274 035247 012
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-4 824-26 24327 45715 739
EBITDA-4 521-16 44950 06047 885
Výsledok hospodárenia pred zdanením-4 960-28 42123 27510 334
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-4 960-28 42121 3558 379
Osobné náklady1 46554 71976 27383 678
Odpisy3039 79422 60332 146
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: LB Holding s. r. o.

Prehľad

LB Holding s. r. o. (IČO 54769108) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Prešov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. (SK NACE 7499). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 247 012 €, čo je o 9,9 % menej ako rok predtým (274 035 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 136 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 379 € (3,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 83 678 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 173 019 € a vlastné imanie 57 573 € (miera samofinancovania 33,3 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

LB Holding s. r. o. – IČO 54769108 — icoprofil.sk