MYNTH s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 5 787 | 5 247 | 7 071 | 6 323 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 787 | 5 247 | 7 071 | 6 323 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 488 | 100 | 460 | 340 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 299 | 132 | 1 523 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 299 | -152 | 1 464 | -628 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 15 | 88 |
| Vlastné imanie spolu | 5 299 | 5 147 | 6 611 | 5 983 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 7 904 | 0 | 2 200 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 417 | -100 | 1 900 | -192 |
| EBITDA | 417 | -100 | 1 900 | -192 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 417 | -152 | 1 804 | -288 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 299 | -152 | 1 464 | -628 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MYNTH s. r. o.
Prehľad
MYNTH s. r. o. (IČO 54775311) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 628 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 6 323 € a vlastné imanie 5 983 € (miera samofinancovania 94,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.