NO CAP s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 73 944 | 117 769 | 211 461 | 159 408 |
| Neobežný majetok spolu | 13 869 | 10 087 | 6 304 | 2 522 |
| Spolu majetok | 88 326 | 131 881 | 217 765 | 161 930 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 37 230 | 65 295 | 137 330 | 68 734 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 14 532 | 19 623 | 74 935 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 15 032 | 5 091 | 55 312 | 12 761 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 20 032 | 25 123 | 80 435 | 93 196 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 237 493 | 618 398 | 915 612 | 525 151 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 19 794 | 9 090 | 73 715 | 18 890 |
| EBITDA | 21 055 | 12 872 | 77 497 | 22 673 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 19 621 | 7 270 | 72 141 | 17 312 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 15 032 | 5 091 | 55 312 | 12 761 |
| Osobné náklady | 0 | 144 | 5 | 0 |
| Odpisy | 1 261 | 3 782 | 3 782 | 3 783 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: NO CAP s. r. o.
Prehľad
NO CAP s. r. o. (IČO 54779511) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 525 151 €, čo je o 42,6 % menej ako rok predtým (915 612 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 30,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 12 761 € (2,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 161 930 € a vlastné imanie 93 196 € (miera samofinancovania 57,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.