MAREMI s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 7 011 | 7 094 | 17 345 | 30 463 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 12 874 | 4 291 |
| Spolu majetok | 7 011 | 7 094 | 30 219 | 34 754 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 1 096 | 941 | 19 450 | 15 289 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 869 | 1 096 | 5 711 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 915 | 239 | 4 616 | 8 697 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 45 | 57 | 57 |
| Vlastné imanie spolu | 5 915 | 6 153 | 10 769 | 19 465 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 13 140 | 34 262 | 53 463 | 65 996 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 116 | 652 | 7 607 | 14 709 |
| EBITDA | 1 116 | 652 | 11 899 | 23 292 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 076 | 281 | 5 576 | 9 755 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 915 | 239 | 4 616 | 8 697 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 12 491 | -4 108 |
| Odpisy | 0 | 0 | 4 292 | 8 583 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MAREMI s.r.o.
Prehľad
MAREMI s.r.o. (IČO 54796431) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Špačince. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 65 996 €, čo je o 23,4 % viac ako rok predtým (53 463 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 71,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 697 € (13,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 34 754 € a vlastné imanie 19 465 € (miera samofinancovania 56,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.