DI care s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 9 367 | 9 600 | 7 742 | 201 305 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 2 153 | 1 736 |
| Spolu majetok | 9 367 | 9 600 | 9 895 | 203 041 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 730 | 2 534 | 950 | 165 518 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 3 455 | 1 884 | 3 763 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 3 637 | -1 571 | 1 879 | 28 578 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 182 | 182 | 182 |
| Vlastné imanie spolu | 8 637 | 7 066 | 8 945 | 37 523 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 4 428 | 4 820 | 30 786 | 605 344 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 4 301 | -1 518 | 2 615 | 37 200 |
| EBITDA | 4 301 | -1 518 | 2 962 | 37 617 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 4 301 | -1 564 | 2 268 | 36 900 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 637 | -1 571 | 1 879 | 28 578 |
| Osobné náklady | 0 | 2 088 | 10 469 | 91 872 |
| Odpisy | 0 | 0 | 347 | 417 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DI care s.r.o.
Prehľad
DI care s.r.o. (IČO 54797101) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: skladovanie a uskladňovanie (SK NACE 5210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 100 – 149 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 605 344 €, čo je o 1 866 % viac ako rok predtým (30 786 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 415 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 28 578 € (4,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 91 872 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 203 041 € a vlastné imanie 37 523 € (miera samofinancovania 18,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.