MarWeld s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 9 292 | 10 280 | 10 253 | 11 819 | 22 211 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 4 375 | 5 851 | 3 758 |
| Spolu majetok | 9 292 | 10 280 | 14 628 | 17 670 | 25 969 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 4 292 | 792 | 786 | 2 627 | 8 449 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 4 264 | 0 | 9 546 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 4 488 | 4 354 | 9 601 | 2 474 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 224 | 442 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 9 488 | 13 842 | 15 043 | 17 520 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 13 103 | 24 935 | 47 858 | 33 127 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 5 285 | 5 211 | 11 436 | 2 706 |
| EBITDA | — | 5 285 | 5 836 | 12 479 | 4 799 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 5 280 | 5 140 | 11 310 | 2 814 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 4 488 | 4 354 | 9 601 | 2 474 |
| Osobné náklady | — | 219 | 62 | 4 850 | 6 964 |
| Odpisy | — | 0 | 625 | 1 043 | 2 093 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 8 400 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MarWeld s. r. o.
Prehľad
MarWeld s. r. o. (IČO 54811589) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Horná Súča. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 33 127 €, čo je o 30,8 % menej ako rok predtým (47 858 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 36,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 474 € (7,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 964 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 25 969 € a vlastné imanie 17 520 € (miera samofinancovania 67,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.