AB BAGER s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 14 000 | 16 469 | 61 310 | 45 765 | 76 189 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 6 562 | 16 885 |
| Spolu majetok | 14 000 | 16 469 | 61 310 | 52 327 | 93 074 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 0 | 4 039 | 37 315 | 47 635 | 67 308 |
| Základné imanie | 14 000 | 14 000 | 14 000 | 14 000 | 14 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -1 569 | 9 994 | -9 308 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | -1 570 | 11 564 | -19 302 | 21 074 |
| Vlastné imanie spolu | 14 000 | 12 430 | 23 995 | 4 692 | 25 766 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 0 | 101 736 | 68 500 | 92 260 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | -1 535 | 14 800 | -18 242 | 22 130 |
| EBITDA | — | -1 535 | 14 800 | -17 304 | 26 230 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | -1 570 | 14 707 | -18 342 | 22 034 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | -1 570 | 11 564 | -19 302 | 21 074 |
| Osobné náklady | — | 0 | 5 034 | 13 221 | 11 553 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 938 | 4 100 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AB BAGER s.r.o.
Prehľad
AB BAGER s.r.o. (IČO 54872448) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Prievidza. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 14 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 92 260 €, čo je o 34,7 % viac ako rok predtým (68 500 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 21 074 € (22,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 11 553 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 93 074 € a vlastné imanie 25 766 € (miera samofinancovania 27,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.