enyway s. r. o.Aktívna

IČO 54935351Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2022Piešťany

Finančný prehľad

45 600 €-0,9%
Tržby 2025
020 tis.40 tis.60 tis.2022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.150 tis.20212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2021–2025
20212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu5 0005 00047 75273 806112 349
Neobežný majetok spolu00018 0000
Spolu majetok5 0005 00047 75291 806112 349
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu006 41328 49728 800
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov00035 83957 809
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)—036 33921 97020 240
Fondy a ostatné vlastné imanie———500500
Vlastné imanie spolu5 0005 00041 33963 30983 549
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)—043 10046 00045 600
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti—042 75525 93322 548
EBITDA—042 75543 93340 548
Výsledok hospodárenia pred zdanením—042 75225 93322 548
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie—036 33921 97020 240
Osobné náklady—0000
Odpisy—0018 00018 000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy——000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok8

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: enyway s. r. o.

Prehľad

enyway s. r. o. (IČO 54935351) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Piešťany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 45 600 €, čo je o 0,9 % menej ako rok predtým (46 000 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 20 240 € (44,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 112 349 € a vlastné imanie 83 549 € (miera samofinancovania 74,4 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

enyway s. r. o. – IČO 54935351 — icoprofil.sk