INStreet s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 5 064 | 7 543 | 10 288 | 23 035 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 13 731 |
| Spolu majetok | 5 064 | 7 543 | 10 288 | 36 766 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 10 041 | 12 641 | 19 764 | 39 777 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -9 977 | -10 098 | -14 477 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -9 977 | -121 | -4 378 | 6 466 |
| Vlastné imanie spolu | -4 977 | -5 098 | -9 476 | -3 011 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 7 114 | 32 480 | 94 512 | 174 790 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -9 977 | 1 330 | -216 | 11 505 |
| EBITDA | -9 977 | 1 330 | -216 | 14 674 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -9 977 | -121 | -3 418 | 7 426 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -9 977 | -121 | -4 378 | 6 466 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 2 343 | 7 028 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 3 169 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: INStreet s. r. o.
Prehľad
INStreet s. r. o. (IČO 54942217) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Prievidza. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba hier a hračiek (SK NACE 3240). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 174 790 €, čo je o 84,9 % viac ako rok predtým (94 512 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 191 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 466 € (3,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 7 028 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-3 011 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.