SRNA INVEST, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 5 501 | 7 442 | 110 642 | 165 054 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 501 | 7 442 | 110 713 | 165 054 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 203 | -129 | 97 533 | 143 753 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 169 | 2 442 | 7 610 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 178 | 2 393 | 5 539 | 8 120 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 9 | 129 | 501 |
| Vlastné imanie spolu | 5 178 | 7 571 | 13 110 | 21 231 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 501 | 72 743 | 0 | 102 159 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 231 | 3 085 | 7 453 | 10 616 |
| EBITDA | 231 | 3 085 | 7 453 | 10 616 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 231 | 3 056 | 7 299 | 10 428 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 178 | 2 393 | 5 539 | 8 120 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SRNA INVEST, s. r. o.
Prehľad
SRNA INVEST, s. r. o. (IČO 54974437) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 102 159 €. Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 489 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 120 € (7,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 165 054 € a vlastné imanie 21 231 € (miera samofinancovania 12,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.