GMITTERS, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 5 000 | 36 498 | 24 040 | 21 484 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 39 504 | 28 481 |
| Spolu majetok | 5 000 | 5 000 | 36 498 | 63 544 | 49 965 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 0 | 0 | 20 600 | 33 220 | 19 521 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 10 398 | 24 324 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 0 | 0 | 10 898 | 14 426 | 120 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 500 | 1 000 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 5 000 | 15 898 | 30 324 | 30 444 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 145 349 | 161 384 | 42 000 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | 0 | 13 840 | 19 370 | 2 598 |
| EBITDA | 0 | 0 | 13 840 | 23 964 | 13 623 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 0 | 0 | 13 821 | 18 474 | 460 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 0 | 0 | 10 898 | 14 426 | 120 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 741 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 4 594 | 11 025 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: GMITTERS, s. r. o.
Prehľad
GMITTERS, s. r. o. (IČO 54975026) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Bardejov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zemné práce (SK NACE 4312). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 42 000 €, čo je o 74,0 % menej ako rok predtým (161 384 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 120 € (0,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 741 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 49 965 € a vlastné imanie 30 444 € (miera samofinancovania 60,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.