R.H. s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 108 540 | 106 584 | 114 637 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 54 557 | 32 394 | 17 570 |
| Spolu majetok | 5 000 | 164 851 | 139 944 | 133 728 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 0 | 158 438 | 197 096 | 89 553 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 1 017 | -62 589 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 0 | 1 070 | -63 606 | -18 289 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 53 | 120 053 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 6 070 | -57 536 | 44 175 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 82 719 | 102 802 | 176 932 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | 3 247 | -54 164 | -11 234 |
| EBITDA | 0 | 12 182 | -32 001 | 3 591 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 0 | 1 475 | -62 646 | -17 329 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 0 | 1 070 | -63 606 | -18 289 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 3 517 | 4 399 |
| Odpisy | 0 | 8 935 | 22 163 | 14 825 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: R.H. s. r. o.
Prehľad
R.H. s. r. o. (IČO 54985919) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 176 932 €, čo je o 72,1 % viac ako rok predtým (102 802 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Rok 2025 skončil stratou 18 289 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 399 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 133 728 € a vlastné imanie 44 175 € (miera samofinancovania 33,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.