JOPRO group s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 21 507 € (38 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | — | 45 670 | 156 544 | 200 659 | 185 854 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 38 597 | 23 121 | 22 244 | 15 705 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 38 097 | 33 796 | 34 533 |
| Spolu majetok | 5 262 | 50 408 | 92 284 | 110 676 | 100 102 |
| Záväzky spolu | 262 | 6 811 | 25 566 | 49 136 | 44 364 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 43 597 | 66 718 | 61 540 | 55 738 |
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 27 422 | 21 507 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: JOPRO group s. r. o.
Prehľad
JOPRO group s. r. o. (IČO 54993857) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 185 854 €, čo je o 7,4 % menej ako rok predtým (200 659 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 59,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 15 705 € (8,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 17 634 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 100 102 € a vlastné imanie 55 738 € (miera samofinancovania 55,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.